Художньо-естетична кафедра

Уроки музичного мистецтва викладають:

Боцюн Олена Іванівна – вчитель вищої категорії, педзвання «Вчитель-методист»

Потєтєніна Людмила Вікторівна – спеціаліст, що має педзвання «старший учитель»

Прокопенко Римма Іванівна – спеціаліст, що має педзвання «старший учитель»

Уроки образотворчого мистецтва викладає

Клименчук Ольга Володимирівна – вчитель вищої категорії, має педзвання «вчитель-методист»

Уроки художньої культури викладає

Беспалко Інесса Василівна, вчитель ІІ категорії

Вчителі Боцюн О.І., Прокопенко Р.І., Потєтєніна Л.В. очолюють вокальні гуртки, які мають змогу відвідувати учні 1-11 класів.

Вихованці Прокопенко Р.І. та Боцюн О.І. – переможці численних конкурсів та фестивалів різного рівня. Вони є учасниками шкільних святкових та благодійних концертів.

Цьогоріч традиційний шкільний фестиваль дитячої творчості «Школа має таланти» проходить під девізом «З Україною в серці!»

Дата останньої зміни 25 Квітня 2019