Досягнення учнів ліцею за І семестр 2022-2023 н.р.

Наші нагороди та досягнення

Учні школи залучаються до наукової, дослідницької, експериментальної, інноваційної діяльності: у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, в конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Колосок», в конкурсі учнівської молоді на краще програму для ПК тощо. Педпрацівники беруть участь у конкурсі «Вчитель року», у виставці «Сучасна освіта Житомирщини», «Сучасні навчальні заклади»; проходять навчання вчителів за програмою Intel@ «Навчання для майбутнього”; беруть участь в міжнародних, всеукраїнських, міських конфереренціях.

Школа має досягнення в здійсненні навчально-виховного процесу, в проведенні методичної роботи. Педпрацівники в роботі активно використовують сучасні педагогічні технології: інтерактивне навчання, інформаційно-комунікаційні технології. Фаховий рівень та методичний досвід презентують перед вчителями міста та області під час семінарів, беручи участь в роботі журі під час проведення міських та обласних учнівських олімпіад, конкурсів. В педагогічній пресі та в окремих посібниках опубліковано ряд матеріалів учителів. У 2009, 2010 р.р. в газеті «Географія та краєзнавство» опубліковані методичні рекомендації щодо виконання практичних робіт у 6-8 класах, (автор – Себало О.В.); у видавництві «Шкільний світ» опубліковано календарно-тематичне планування уроків хімії в 7-11 класах, розроблене Кузьміним С.В., розробки уроків зарубіжної літератури, підготовлені Гричишкіною Л.І. В новому посібнику з економіки вміщені завдання для поточного та підсумкового оцінювання, складені Себало О.В. Творчий доробок вчителя початкових класів Курильчук С.І. був надрукований у Всеукраїнському часописі «Розкажіть онуку», напрацювання з досвіду роботи заступника директора з НВР, вчителя початкових класів Трембіцької Л.О були опубліковані в газеті «Позакласний час» та зайняли І місце в ІУ етапі Всеукраїнського конкурсу «Виховний захід сезону». В «Шкільному світі» опубліковані матеріали з досвіду роботи заступника директора з виховної роботи Клименчук О.В., педагога-організатора Горностай І.М., практичного психолога Федчук В.С. (2009 р.).В журналі «Директор школи, ліцею, гімназії» (№5 за 2009 р.) опублікована стаття Янчук І.М. У 2010 р. в Житомирі вийшов з друку збірник творів для жіночого вокального ансамблю «Мій спомин» вчителя музики Боцюн О.І. У 2011 р. у збірнику опубліковані розробки уроків світової літератури, підготовлені Кравченею Т.В., випущено навчально-методичний посібник «Завдання та розв'язки Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ етап)», упорядником якої є вчитель хімії Кузьмін С.В.

Учні школи виявляють високу результативність в інтелектуальних випробуваннях, творчих конкурсах. Результати участі учнів в обласних олімпіадах: у 2007 р. – 5 переможців, у 2008 р. –3, у 2009 р. - 4 переможці, у 2010 р. – 3 переможці; у 2012 р. – 2 учні; у всеукраїнській олімпіаді з біології у 2009 р. – І місце, у 2010 р. – ІУ місце; у обласному конкурсі МАН у 2008 р. - ІІІ місце, у 2009 р. - І місце. Високими є результати ЗНО учнів. Щорічно команда учнів школи здобуває перемоги у грі-випробування «Школа безпеки», на першості міста з туристичного багатоборства, успішною є діяльність шкільного лісництва, постійними нагороди за участь в міській та обласній виставці юннатівської творчості «Барви Полісся». В 2009 р. команда школи отримала диплом чемпіона на І чемпіонаті України з бізнес-моделювання. У 2010р. в ІІ (міському) етапі ІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців шкільна команда посіла ІІ місце. У 2010 р. школа посіла ІІ місце в конкурсі на кращий кабінет правознавства. У 2009 р. школа зайняла ІІІ місце з організації харчування у пришкільному таборі «Богунчата», у 2010 р. – І місце з виховної роботи. У 2012 році шкільні команди зайняли перші місця в обласних етапах гри-випробування «Школа безпеки» та «Зірниці» та стали учасниками всеукраїнського етапу.

/Files/images/DSCN7266.JPG

Дата останньої зміни 12 Березня 2024