Робота з обдарованими дітьми


Модель роботи
ЗОШ № 26 м. Житомира з обдарованими учнями

Освітній Науково-дослідницький Форми учнівської взаємодії Супроводу і підтримки Моніторинг (внутрішній і зовнішній) Співробітництво
Індивідуальне навчання Групові форми навчання Додаткова освіта · факультативи, курси за вибором; · гуртки Самоосвіта Наукове учнівське товариство Дослідницькі та пошукові експедиції Наукові екскурсії, практики Олімпіади, МАН Турніри Конкурси Наукові змагання Конференції Психолого-педагогічна підтримка учнів Методичне, ресурсно-інформаційне і матеріально-технічне забезпечення Заохочення переможців Якість основних умов освітнього процесу · управління освітнім процесом; · науково-методичної роботи; · кадрового забезпечення; · матеріального та інформаційного забезпечення; · діагностика особистісних параметрів учня; · стану здоров’я школярів Якість реалізації освітнього процесу · зміст освітнього процесу; · стан викладання; · навчальна діяльність учнів Якість результатів освітнього процесу · навчальних досягнень учнів; · володіння процедурами творчої діяльності; · вихованості; Із вищими навчальними закладами, науковими установами (ЖДУ, ЖАЕУ, ЖЄУ, ЖВІРЕ, ЖОІППО) Із промисловими підприємствами, військовою частиною А-1735 Із культурно-просвітницькими закладами міста Із громадськими організаціями

Банк даних обдарованих дітей
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира
у 2016-2017 н.р.

1. Академічна обдарованість
(переможці (І, ІІ, ІІІ місце) олімпіад з навчальних предметів, інтернет-олімпіад тощо)

№ п/п ПІБ учня Навчальний предмет клас ІІ етап (міський, місце, ступінь диплома) ІІІ етап (обласний, місце,ступінь диплома) ІVетап (Всеукр., місце ступінь диплома) примітка
1 Лукашевич Наталія правознавство 10-А ІІ ІІІ ІІІ місце в VІ Міжнародному мовно-літерат. конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
2 Можаровська Марина українська мова 10-А ІІІ ІХобласний тур конкурсу дитячого малюнка (ІІІ місце). Активістка шкільного парламенту
3 Скарбенчук Яна географія 9-В ІІ ІІ місце ІІ (міськ.) етапу олімп. з біології

2. Інтелектуальна обдарованість
(переможці конкурсу-захисту МАН, турнірів, інтелектуальних заходів)

№ п/п ПІБ учня Повна назва інтелектуального заходу (вказати назви відділень, секцій, номінацій тощо) клас результат участі (призове місце, диплом) примітка
1 Барабаш Ярослава ХУІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. 7-Б ІІІ місце в міському етапі
2 Сиротюк Ірина Фестиваль учнівських проектів і робіт «Енергозбереження – це…» 11-А ІІІ місце в міському етапі
3 Джігірей Катерина Виставка юннатівської творчості «Мій рідний край, моя земля» 10-А І місце в обласному етапі Конкурс «Всеукраїнський водний приз 2016» (диплом учасника)

3. Лідерська обдарованість
(активісти шкільного та міського парламентів)

№ п/п ПІБ учня Член якого парламенту, посада, доручення (вказати) клас примітка
1 Вовк Дар’я Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ, міністр) 11-Б
2 Вознюк Анастасія Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ) 9-А
3 Свіжевська Марія Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ) 9-Б

4. Творча обдарованість
(переможці творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо)

№ п/п ПІБ учня Назви творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо клас результат участі примітка
1 Яковлєв Василь Конкурс декламаторів української поезії, прози, присвяч. Дню української писемності та мови 9-В ІІІ місце
2 Волинчук Олена Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 3-А ІІІ місце
3 Шевченко Дмитро Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 5-А І, ІІІ місця
4 Мартинюк Валерій Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 5-Б І місце
5 Орел Дмитро Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 4-В ІІ місце
6 Голубівська Поліна Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 8-Б І місце
7 Григорусь Євгеній Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 7-А І, ІІІ місця
8 Хоцька Олександра Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 11-Б І місце
9 Білецька Світлана Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» 11-Б І місце
10 Воронова Марія Фестиваль-конкурс «Зоряні діти» 10-А ІІ місце

5. Рухова обдарованість
(переможці спортивних заходів, заходів військово-патріотичного спрямування)

№ п/п ПІБ учня назви спортивних заходів клас результат участі примітка
1 Липко Поліна ІІ тур гри «Сокіл» («Джура») 11-Б ІІІ місце в стрільбі
2 Гребенюк Данило Відкритий чемпіонат м. Житомра зі спортивного туризму у закритих приміщеннях (серед новачків 2005-2002 р.н.) 6-Г І, ІІІ місця
3 Музика Артем Відкритий Кубок ім. С.П. Корольова зі спортивного орієнтування 6-Г І та ІІ місце

/Files/images/Участь ОД в конкурсах.jpg

Досягнення в роботі з обдарованими дітьми в 2016-2017 навч. році

№ п/п Назва заходу Етап Прізвище та ім’я учня Клас Результат участі Прізвище та ініціали вчителя, який підготував
1. Конкурс декламаторів української поезії, прози міський Яковлєв Василь 10-Б ІІ місце Міклуха Т.О., вчитель укр.мови та літератури
2. V Міжнародний мовно-літературн. конкурс учнівської та студ. молоді імені Т.Шевченка міський Можаровська Марина Карпчук Олексан-дра 10-А 6-А ІІІ місце ІІІ місце Міклуха Т.О. Зведенюк С.Г.
3. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика міський Рудик Анастасія 6-А ІІІ місце Казмірчук Т.О.
4. Всеукраїнська виставка юннатівської творчості „Український сувенір” та Всеукраїнські заочні конкурси та акції міський Шленчак Анастасія 7-А І місце Себало О. В. вчитель географії
5 Конкурс на кращого користувача ПК міський Садовець Віталія Нестеренко Руслана 10-А 7-В І місце ІІІ місце Кондратюк Н.М. Майківець О.В.
6 Конкурс з технічної творчості «Юний конструктор» міський Оксютович Ярослав Висока оцінка

В ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможцями стали такі учні нашої школи:

Предмет Прізвище, ім'я переможця Клас Прізвище вчителя Предмет Клас Прізвище вчителя
Укр. мова і літ. Історія Географія Географія Біологія Біологія Хімія Сиротюк Ірина Михайловська Катер. Михайловська Катер. Коломієць Оксана Скарбенчук Яна Джігірей Катерина Михайловська Катер. 11-А 8-В 8-В 9-А 9-В 10-А 8-В Мошковська Т.А. Жангельдіна Н.В. Горностай-Л.Т.І Себало О. В. Пацева Г.П. Пацева Г.П. Джігірей І.В. Хімія Хімія Економіка Математика Математика Трудове навч. Джігірей Катерина Михайловська Катерина Джігірей Катерина Скарбенчук Яна Сиротюк Ірина Зарембицький Єгор 11-А 9-А 11-А 6-Б 11-А 9-А Кузьмін С.В. Джігірей І.В. Себало О. В. Нестеренко Н.А. Бондар А.П. Криволап М.П.

* В ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможцями стали такі учні нашої школи: 1. Джігірей Катерина (хімія), Сиротюк Ірина (економіка)

* В І етапі конкурсу-захисту наукового-дослідницьких робіт МАН України учениця 10-А класу Джігірей Катерина зайняла І місце. Учасниками ІІ етапу були учениці 10-А класу Джігірей Катерина та Можаровська Марина (10-А клас).

* В І турі міського етапу гри «Сокіл («Джура») команда школи посіла ІУ місце, а в змаганнях із муштрового впоряду – І місце (вчитель предмета «захист Вітчизни» Костенко М.М.).

* В міському конкурсі"Моя рідна Українська мова", організованому фондом родини Розенблат, учень 10-Б класу став переможцем.

Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомир

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-516-391
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира", 2011-2016.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 25 Квітня 2019

Цей сайт безкоштовний!