Тиждень математики

Відповідно до плану роботи школи з 12.02.24. по 16.02.24. з метою поширення знань учнів з предмету, активізації позакласної роботи та роботи з обдарованими і здібними учнями у школі був проведений тиждень математики.

Проведення предметного тижня передбачає такі основні цілі:

- дати додаткові знання з математики та історії її розвитку, показати зв'язок з іншими науками;

- забезпечити різносторонній розвиток особистості;

- викликати інтерес до вивчення предмета.

Заходи були спрямовані на:

- розвиток творчої фантазії;

- логічного мислення;

- вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;

- підвищення інтерес до вивчення математики;

- розвиток пізнавальної діяльності;

- формування обов’язковості, відповідальності, креативності.

Протягом тижня вчителями математики, Янчук І.М., Бондар А.П., Горностай Т.М., Нестеренко Н.А., Яновська О.М., Майківець О.В.,

Володіна А.С., Чупай М.А., були проведені заходи відповідно до плану.

Впродовж всього часу були проведені інтелектуальні ігри, вікторини, математичні квести, діти розгадували кросворди та ребуси, створювали проекти. Переглядали відео: «Цікаві факти про математику», «У світі цифри», «Що таке математика?», «Музика і математика», «Відомі українські математики», «Математика навколо нас. Математика і природа».

Переглядали презентації: «Внесок українських вчених у розвиток математики», «Сім математичних пригод.» , «Математичні ребуси.» Створювали презентації, які спонукали дітей до творчості та креативності.

Так, учні 7-Б, В класів, проходили квест з теми: «Мандруй Україною»(вчитель Янчук І.М.).

/Files/images/2024/тиж. матем. Янчук І.М..jpg

Учні 8-В, Г класів створювали та розв’язували логічні задачі «Математичні цікавинки допитливим» (вчитель Бондар А.П.).

/Files/images/2024/тиж. матем. Бондар А.П..jpg

Учні 6-А,В,Г класів складали та розв’язували кросворди на повторення матеріалу за 1-семестр (вчитель Нестеренко Н. А.).

/Files/images/2024/тиж. матем. Нестеренко Н.А,.jpg

Учні 7-А і 7-Г класів проходили Web-квест з теми: «Формули скороченного множення» (вчителі: Майківець О.В., Володіна А.С.).

/Files/images/2024/тиж. матем. Майківець.jpg

Учні 5-А, Б класів, проходили математичнтй квест з теми: «М» (вчитель Яновська О.М.).

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024