Тенісу у школі бути

У м. Житомирі на початку жовтня пройшов відкритий обласний захід з настільного тенісу на кубок «Спорт для всіх» в рамках спортивно–масових заходів серед клубів за місцем проживання «Спорт для всіх – гармонія життя!».

У цьому турнірі взяли участь майже 100 любителів настільного тенісу з різних міст та районів Житомирської області.

Захід організований обласним центром фізичного населення «Спорт для всіх» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Переможцем (ІІ місце)серед школярів та студентів став учень 10-Б класу Маліновський Валентин. У фіналі супер-кубка він здобув ІІІ місце та нагороджений дипломом та медалями Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Дата останньої зміни 29 Квітня 2024