Семінар на тему: «Сучасні підходи до формування інформаційно-комунікаційної компетентності заступника директора школи».

05.04.2017 р. в ЗОШ №26 м. Житомира відбувся семінар керівників постійно діючих семінарів заступників директорів з навчально-виховної роботи районних відділів освіти Житомирської області. Захід мав актуальну тему: «Сучасні підходи до формування інформаційно-комунікаційної компетентності заступника директора школи».

В роботі семінару, крім запрошених представників районів, взяли участь методист лабораторії школознавства ЖОІППО Кучерова Г.М., кандидат педагогічних наук, професор ЖОІППО Колос К.С., завідувач науково-методичним центром управління освіти Житомирської міської ради Мяновська Т.М., методист управління освіти ЖМР Талько М.Д., які у своїх виступах акцентували увагу присутніх на питаннях необхідності неперервного фахового зростання педагогічних працівників та актуальності проблеми інформаційно-комунікаційних технологій в професійній діяльності адміністрації школи. З повідомленнями про досвід використання ІКТ в практичній роботі виступили директор школи Янчук І.М., заступники директора з навчально-виховної роботи Кузьмін С.В., Трембіцька Л.О, Черняхівська Н.А., заступник директора з виховної роботи Клименчук О.В.

Учасникам семінару була надана практична можливість удосконалити власний рівень володіння ІКТ.

Дата останньої зміни 29 Квітня 2024