Вітаємо переможців VІ Всеукраїнської українознавчої гри "СОНЯШНИК"

44 учні 2-4 класів взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник".

Диплом переможця отримали: Черницький Максим (2-А кл., вч. Вітвицька С.А.), Мельник Катерина (2-Б кл., вч. Курильчук С.І.), Швецова Єлизавета (2-Б кл., вч. Трембіцька Л.О.), Карпчук Олександра (4-А кл., вч. Герасимова О.А.).

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня одержали: Горова Софія (3-Г кл., вч. Смолич Т.П.), Плющ Каріна, Лантвойт Олександр, Пономарчук Єлизавета, Колесник Роман, Ільїн Ілля, Зарембицький Єгор, Бур'янова Тетяна (4-Б кл., вч. Мельник Н.М.), Затилюк Дмитро, Гаврилов Богдан (4-А кл., вч. Герасимова О.А.)

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня мають: Слобоженюк Анастасія, Ковалевська Єлизавета (4-А кл., вч. Герасимова О.А.), Щукіна Олександра (4-Б кл., вч. Мельник Н.М.)

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали: Попілевич Олександр (4-А кл., вч. Герасимова О.А.), Човнюк Дар'я (4-Б кл., вч. Мельник Н.М.)

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня одержали:Чорнобай Дарія і Рудик Анастасія (4-А кл., вч. Герасимова О.А.)

Вітаю учасників і вчителів! Заступник директора школи з НВР Трембіцька Л.О.

Дата останньої зміни 29 Квітня 2024