Вчителі природничих наук

До складу кафедри вчителів природничих наук входить 7 вчителів:

• Шинкаренко І. А., спеціаліст вищої категорії
  • Пацева Г. П., спеціаліст вищої категорії, старший учитель
  • Джігірей І. В., спеціаліст вищої категорії, старший учитель
  • Дубовик Т. Б., спеціаліст 1 категорії
  • Кузьмін С. В., спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист
  • Себало О. В., спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист
  • Горностай-Лейченко Т. І., спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Кожен вчитель кафедри природничих наук працюють над проблемними темами: "Активізація пізнавальної уваги на уроках біології", "Блочна система викладання курсу на уроках хімії", "Використання тестових завдань в системі перевірки знань учнів на уроках хімії та екології", "Впровадження сучасних технологій проведення уроків хімії", "Сучасні форми навчання на уроках географії та економіки", "Використання СЛС на уроках географії".

Себало О. В. входить до творчої групи вчителів географії міста Житомира, що сприяє розвитку нових підходів до вивчення курсу географії.

Впровадження нових освітніх технологій у навчанні сприяє зацікавленості учнів у вивченні природничих наук, що сприяє до підвищення результативності учнів на олімпіадах, конкурсах, манах тощо.

Результативність кафедри природничих наук:

За 2014-2015 н. р.

• І місце в міському етапі та ІІІ місце в обласному етапі з географії учениця 9-В класу Ірина Сиротюк (вч. Себало О. В.)
  • ІІІ місце з географії учень 10-А класу Зелінський Юрій (вч. Горностай-Лейченко Т. І.)
  • ІІ місце з економіки учениця 11-А класу Соляр Юлія (вч. Себало О. В.)
  • ІІІ місце з біології учениця 8-А класу Джігірей Катерина (вч. Пацева Г. П.)
  • ІІІ місце з біології учениця 10-А класу Левченко Ірина (вч. Пацева Г. П.)
  • ІІІ місце з біології учениця 11-А класу Соляр Юлія (вч. Пацева Г. П.)
  • ІІІ місце з біології учениця 9-Б класу Тарасевич Анна (вч. Шинкаренко І. А.)

Участь учениці 10-А класу Моркви Анастасії в міському конкурсі МАН вч. Дубовик Т. Б.

Щорічно проходить Міжнародний конкурс серед учнів 1-9 класів "Колосок"

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024