про проведення військово-спортивної гри «Патріот»

1. Мета і завдання.

Гра проводиться з метою:

- формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;

набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому

захиснику Вітчизни;

- пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей.

Основними завданнями гри є:

- підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини в Збройних силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України;

- підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових спеціальностей;

- виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних сил України;

- формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок

поведінки в екстремальних ситуаціях;

- популяризація серед молоді здорового способу життя;

- удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.

2. Строки і місце проведення.

Військово-спортивна гра «Патріот» проводиться у вересні-жовтні щороку на території ліцею №26 м. Житомира та Богунського лісництва.

Початок гри о 9 год. 00 хв. Закінчення о 14.00 год.

3. Керівництво проведенням гри.

Загальне керівництво підготовкою і проведенням гри здійснюється адміністрацією ліцею № 26 м. Житомира. Безпосереднє проведення гри «Патріот» покладається на вчителя ЗУ, заступника директора ліцею з виховної роботи та суддівську колегію.

4. Учасники змагань.

До участі у змаганнях допускаються команди учнів 7-11 класів, які пройшли попередню підготовку, прослухали інструктаж з ТБ, вчасно оформили листи допуску до участі в грі, мають аптечку для надання першої допомоги.

5. Програма і умови проведення змагань.

В програму гри входять етапи військово-спортивних змагань з елементами теоретичних знань з військово-прикладних видів спорту, орієнтування на місцевості, іноземної мови, екології та краєзнавства, надання першої долікарської допомоги, ПДР, основ ЦЗ населення.

6. Взвод по всіх етапах дистанції рухається у супроводі класного керівника.

Класним керівникам категорично забороняється втручатися в хід суддівства.

7. Штаб проведення гри розпочинає свою роботу за тиждень до проведення змагань (слідкує за порушенням дисципліни учасниками гри під час навчальних занять та відвідуванням уроків).

8. Документація та строки її подання.

Листи допуску до участі у грі подаються у штаб за 3 дні до початку змагань.

З 8.00 год у день проведення гри розпочинається робота суддівської колегії (безпосередньо на етапах). Оцінювання здійснюється за допомогою контрольних карток.

9. Взвод вважається таким, що закінчив дистанцію, якщо він у повному складі прибув на територію ліцею, а класний керівник власним підписом засвідчив час прибуття команди та кількість учнів.

10. Підведення підсумків та нагородження.

Місце команди визначається сумою набраних балів з урахуванням штрафних балів на етапах. Команди, що посіли 1, 2, 3 місця нагороджуються грамотами (на кожній паралелі).

Дата останньої зміни 26 Березня 2024