Повернутися до звичайного режиму

про проведення військово-спортивної гри «Патріот»

1. Мета і завдання.

Гра проводиться з метою:

- формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;

набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому

захиснику Вітчизни;

- пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей.

Основними завданнями гри є:

- підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини в Збройних силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України;

- підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових спеціальностей;

- виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних сил України;

- формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок

поведінки в екстремальних ситуаціях;

- популяризація серед молоді здорового способу життя;

- удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.

2. Строки і місце проведення.

Військово-спортивна гра «Патріот» проводиться 21.04.2017 року на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира та Богунського лісництва.

Початок гри о 9 год. 00 хв. Закінчення о 14.00 год.

3. Керівництво проведенням гри.

Загальне керівництво підготовкою і проведенням гри здійснюється адміністрацією загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира. Безпосереднє проведення гри «Патріот» покладається на вчителя ЗВ, заступника директора школи з виховної роботи та суддівську колегію.

4. Учасники змагань.

До участі у змаганнях допускаються команди учнів 7-11 класів, які пройшли попередню підготовку, прослухали інструктаж з ТБ, вчасно оформили листи допуску до участі в грі, мають аптечку для надання першої допомоги.

5. Програма і умови проведення змагань.

В програму гри входять етапи військово-спортивних змагань з елементами теоретичних знань з військово-прикладних видів спорту, орієнтування на місцевості, іноземної мови, екології та краєзнавства, надання першої долікарської допомоги, ПДР, основ ЦЗ населення.

6. Взвод по всіх етапах дистанції рухається у супроводі класного керівника.

Класним керівникам категорично забороняється втручатися в хід суддівства.

7. Штаб проведення гри розпочинає свою роботу з 18.04.2017 р. (слідкує за порушенням дисципліни учасниками гри під час навчальних занять та відвідуванням уроків).

8. Документація та строки її подання.

Листи допуску до участі у грі подаються у штаб до 21.04.2017 р.

З 8.00 год 21.04.2017 р. розпочинається робота суддівської колегії (безпосередньо на етапах). Оцінювання здійснюється за допомогою контрольних карток.

9. Взвод вважається таким, що закінчив дистанцію, якщо він у повному складі прибув на територію школи, а класний керівник власним підписом засвідчив час прибуття команди та кількість учнів.

10. Підведення підсумків та нагородження.

Місце команди визначається сумою набраних балів з урахуванням штрафних балів на етапах. Команди, що посіли 1, 2, 3 місця нагороджуються грамотами (на кожній паралелі).

Дата останньої зміни 15 Жовтня 2019