ІНСТРУКТАЖ
з техніки безпеки для учасників військово-спортивної гри«Патріот»

1. Учасники військово-спортивної гри зобов'язані дисципліновано і чітко виконувати накази своїх керівників.

2. Учасникам гри забороняється розпочинати без команди виконання будь-якої вправи або завдання на етапі.

3. Учасникам гри категорично забороняється приносити й використовувати гострі та ріжучі предмети, вибухонебезпечні та хімічно-активні речовини, саморобну та іграшкову зброю.

4. Учасники гри повинні уважно слідкувати за обставинами, що склалися при виконанні вправ і завдань на етапах з метою запобігання травматизму.

5. Учасникам гри категорично забороняється покидати свій взвод без дозволу класних керівників як під час проведення змагань, так і під час перебування на території Богунського лісництва.

6. Учасники гри при переході автошляхів повинні чітко виконувати правила дорожнього руху.

7. Форма одягу у день проведення змагань – зручна для проходження змагань (тепла, легка; взуття не пропускає вологи). На одязі не повинно бути металевих значків, ланцюжків, погонів.

8. У разі виявлення в лісі невідомих металевих предметів - відійти від них подалі та негайно повідомити класного керівника.

9. До участі у грі допускається команда класу, яка своєчасно оформила листок допуску до змагань та подала його у штаб проведення гри за 3 дні.

10. При заповненні листка допуску особливу увагу звернути на дозвіл медпрацівника та групу здоров’я з фізкультури учнів, які беруть участь у конкурсах, що потребують посиленого фізичного навантаження.

Дата останньої зміни 02 Квітня 2024