ІНСТРУКТАЖ
з техніки безпеки для учасників військово-спортивної гри«Патріот»


1. Учасники військово-спортивної гри зобов'язані дисципліновано і чітко виконувати накази своїх керівників.

2. Учасникам гри забороняється розпочинати без команди виконання будь-якої вправи або завдання на етапі.

3. Учасникам гри категорично забороняється приносити й використовувати гострі та ріжучі предмети, вибухонебезпечні та хімічно-активні речовини, саморобну та іграшкову зброю.

4. Учасники гри повинні уважно слідкувати за обставинами, що склалися при виконанні вправ і завдань на етапах з метою запобігання травматизму.

5. Учасникам гри категорично забороняється покидати свій взвод без дозволу класних керівників як під час проведення змагань, так і під час перебування на території Богунського лісництва.

6. Учасники гри при переході автошляхів повинні чітко виконувати правила дорожнього руху.

7. Форма одягу у день проведення змагань – зручна для проходження змагань (тепла, легка; взуття не пропускає вологи). На одязі не повинно бути металевих значків, ланцюжків, погонів.

8. У разі виявлення в лісі невідомих металевих предметів - відійти від них подалі та негайно повідомити класного керівника.

9. До участі у грі допускається команда класу, яка своєчасно оформила листок допуску до змагань та подала його у штаб проведення гри (до 20.04.2017 р.)

10. При заповненні листка допуску особливу увагу звернути на дозвіл медпрацівника та групу здоров’я з фізкультури учнів, які беруть участь у конкурсах, що потребують посиленого фізичного навантаження.

Кiлькiсть переглядiв: 971

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомир

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-416-400
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира", 2011-2016.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 14 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!