ВІДКРИТИЙ УРОК ОСНОВ ЗДОРОВ'Я

Кучмій Наталія Петрівна - учитель 4-Д класу

Кучмій Наталія Петрівна провела зі своїми четвертокласниками відкритий урок основ здоров`я за темою: "Сім'я і здоров'я. Традиції збереження здоров'я в родині". Використання еврестичної бесіди, різних форм навчальної діяльності, дидактичних матеріалів, залучення школярів до співпраці на уроці спряли усвідомленому засвоєнню матеріалу уроку учнями, вихованню поваги до членів своєї родини, умінь зміцнювати своє здоров'я.

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024