ПРАВОВИЙ ТУРНІР

Правовий турнір для учнів четвертих класів провела 21.11.2018 р. учитель початкових класів Сарган Аліна Борисівна. Педагог організувала цікаву роботу в групах. Зацікавили школярів різноманітні завдання: тест "Усі люди рівні перед законом", дидактична гра "Так чи ні" (за твердженнями Конвенції ООН про права дитини").

Під час виконання завдання "Мої права та бажання" школярі на аркушах зеленим кольором позначили ті права, про які йдеться в Загальній декларації прав людини. Аліна Борисівна використала презентацію улюблених казкових героїв, за якою учні вибирали, які права Червоної шапочки, 7 козенят, Попелюшки, героїв казки "Рукавичка" були порушені.

На закінчення првового турніру кожна група створила чарівну квітку "Мої права".

/Files/images/IMG_6968.JPGАліна Борисівна знайомить з планом правового турніру/Files/images/IMG_6970.JPG/Files/images/IMG_6978.JPG

Дата останньої зміни 02 Квітня 2024