Мистецька світлиця

Наша мистецька світлиця

У листопаді 2015 року відкрилась мистецька світлиця у нашій школі фотовиставкою "Україна - це я, Україна - це ти!", на якій були фото учнів, класних колективів у вишиванках.

Наступна експозиція "Осінь-чарівниця барви готувала" зібрала кращі малюнки учнів початкових класів.

Школярі 5-11 класів підготували свої творчі роботи на конкурс "Діти проти війни".

Снігові замети, новорічні сюжети зображені на малюнках учнів початкових класів. Роботи на тему "Ой снігу, снігу білого насипала зима" зачаровують оригінальністю і яскравістю.

Дата останньої зміни 02 Квітня 2024