«Андрієчку, Андрієчку, пошли мені надієчку…»

Так промовляли дівчата в сиву давнину напередодні свята Андрія, сподіваючись наворожити собі щастя. 8 – А клас відродив давні традиції, показавши виховний захід «Андріївські вечорниці». Учні продемонстрували високий рівень підготовки, майстерність, барвисті народні костюми і передали веселу, доброзичливу атмосферу старовинного свята. Забуті образи Пана Калитинського та Пана Коцюбинського ожили в уяві учнів і промовляли зі сцени магічні слова: «Дозвольте калиту кусати». А охочих до калити було багато. А далі – «за нашим звичаєм, це як годиться, завжди варенички на вечорниці».

8 – А клас пригостив всіх смачними варениками, які приготував батьківський колектив.

Дякуємо класному керівникові Поліщук Олені Василівні, батькам та учням 8 – А класу за гарне дійство і смачне частування.

/Files/images/dlya_novin/KbfwowBoUPo.jpg/Files/images/dlya_novin/pQGhvl9p4wA.jpg/Files/images/dlya_novin/YQHR-WreagY.jpg/Files/images/dlya_novin/KvxJ2PAmkDY.jpg

Дата останньої зміни 26 Березня 2024