Стипендія міського голови!

01.06.2022 р. відбулося вручення стипендії міського голови обдарованим учням, які виявили високу результативність в інтелектуальних та творчих випробуваннях. Серед нагороджених - дві учениці нашої школи - Чикаленко Інна та Шкабара Олександра. Одинадцятикласниці перемогли в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Вітаємо юних науковців та дякуємо педагогічним керівникам Пацевій Галині Петрівні та Джігірей Ірині В'ячеславівні.

/Files/images/11111а.jpg

Дата останньої зміни 01 Липня 2022