До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Учителі початкових класів організували цікаву й змістовну віртуальну подорож "Стежками Лесі Українки". Школярі ознайомились з цікавими фактами із життя поетеси, розв'язували кросворди, шаради. У класах звучала поезія видатної землячки, пісні на слова Лесі Українки.

/Files/images/1-А ЛУ.jpg1-А клас (учитель Бондаренко О.В.)

/Files/images/1-Б ЛУ.jpg1-Б клас (учитель Цимбрович І.В.)/Files/images/1-В ЛУ.jpg/Files/images/1-В 1.jpg

1-В клас (учитель Маслюківська Н.Д.)

/Files/images/1-Г ЛУ.jpg

1-Г клас (учитель Джунь Л.П.)

/Files/images/2-А ЛУ.jpg2-А клас (учитель Герасимова О.А.)

/Files/images/2-Б ЛУ.jpg2-Б клас (учитель Сарган А.Б.)/Files/images/2-В ЛУ.jpg2-В клас (учитель Кириллович І.В.)

/Files/images/3-А ЛУ.jpg3-А клас (учитель Доценко О.В.)/Files/images/3-Б ЛУ.jpg3-Б клас (учитель Міняйло І.Л.)/Files/images/3-В ЛУ.jpg3-В клас (учитель Дановська К.О.)/Files/images/3-Г 2.jpg/Files/images/3-Г ЛУ.jpg3-Г клас (учитель Толкач Ж.В.)/Files/images/3-Г 212 1.jpg3-Г клас (учитель Трембіцька Л.О.)/Files/images/4-А ЛУ.jpg4-А клас (учитель Вітвицька С.А.)/Files/images/4-В ЛУ.jpg4-В клас (учитель Рикун Л.О.)/Files/images/ГПД 4 кл.jpgГПД 4 класи (вихователь Клочко Л.М.)

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024