Конкурс декламаторів "Світ захоплень"

Чудове дійство відбулось сьогодні, 24 листопада 2020 року, у нашій школі. Декламатори 2-4 класів розповідали про свої захоплення, читаючи вірші. Як чудово, переконливо і зворушливо звучали їхні слова! Це справжні юні таланти!

/Files/images/2 класи декламатори.jpgКрасуні 2-их класів Рудковська Дар'я (2-А), Гарбузова Марія (2-Б), Хомич Дар'я (2-В), Ратушна Ольга (2-Г)

/Files/images/3 класи декламатори.jpgТалановиті третьокласниці Шафранова Поліна (3-А), Скаковська Анастасія (3-Б), Мельник Вероніка (3-В), Боброва Олександра (3-Г_

/Files/images/4 класи декламатори.jpgДекламатори 4-их класів: Андрущенко Аріна (4-А), Пантус Анастасія (4-Б), Ульянчук Тимофій (4-В), Клименко Дар'я (4-Г)

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024